НОВИНИ

Житомир активно готує резерв продуктів

23.02.2022 16:00
890_450_6214ad0acbddd

У Житомирі готують запас продуктів харчування у разі настання надзвичайної ситуації, пов’язаної із можливим вторгнення Російської Федерації. Про повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

«Ми підписали договори на закупівлю приблизно на 8 млн грн продуктів харчування для того, щоб у разі настання критичної ситуації ми могли забезпечити на якийсь короткий термін тих людей, які цього потребують. Зраз ми відпрацьовуємо ще один договір на суму приблизно 50 млн грн. Ми розуміємо, що 30 тис. чи 60 тис. людей ми зможемо забезпечити продуктами харчування», — сказав міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, наразі в місті також розробляють сценарії можливої евакуації людей з інвалідністю, вихованців дитячих будинків сімейного типу. Для цієї потреби вже визначили безпечні місця, де вони перебуватимуть.

Міський голова також звернувся до своїх колишніх однокурсників з танкового училища із закликом не порушувати цілісності та незалежності України.

«Я знаю, що ви читаєте мою сторінку у Фейсбуці. Хочу сказати, що ви чудово знаєте і пам’ятаєте, якими ми були в училищі і якими ми були в житті. Я майже впевнений, що кадрові російські офіцери не будуть воювати, це не ваша війна. Я практично на 90% впевнений, що ви не сядете в танк для того, щоб піти на нас зі сторони Чернігівської області чи зі сторони Білорусі. У вас вистачить на це розуму, але якщо так станеться, то не хотілось би вас побачити у прицілі. Тут рука не здригнеться, це наша земля і ми її захищатимемо всі разом», — зазначив С. Сухомлин.

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: