АГРОРЕГІОНИ

Буковина виробляє найбільше яблук серед інших областей

26.04.2024 16:21
11

Чернівецька область виробляє найбільше в Україні яблук та є четвертою за врожайністю серед областей. Яблука звідси експортують до країн Європи, а також Близького та Далекого Сходу. Про це у коментарі Суспільному повідомив начальник управління інвестиційної політики та туризму ОВА Михайло Хмелевський, пише agronews.ua.

За його словами, виробництво плодово-овочевої продукції є однією з найпривабливіших галузей на Буковині, як для іноземних, так і внутрішніх інвесторів. Цьому сприяє клімат регіону та прикордонне сполучення з іншими країнами.

“Наші яблука експортуються до Франції, Індонезії, Малайзії, Норвегії. Дуже добре продаються в Арабських еміратах та країнах Близького Сходу. У нас є яблучні хаби, де яблука можуть зберігатися протягом трьох років. Такий хаб є в селі Недобоївці, на його базі приблизно 70 підприємств зберігають свої яблука”, — каже Хмелевський.

Продукція з Чернівецької області складає 12% в загальному обсязі виробництва України.

За словами Хмелевського, в Чернівецькій області працює приблизно 200 підприємств, які переважно вирощують яблука. Ці компанії мають іноземний капітал із 28 країн світу.Перегляди: 105
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: