НОВИНИ

З Полтавщини на утилізацію вивезли понад 60 тонн небезпечних пестицидів

14.01.2022 14:05
utylizatsiia-pestytsydiv

Із території Полтавської області на утилізацію вивезли понад 60 тонн небезпечних хімічних засобів захисту рослин, повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков. Про це повідомляє adm-pl.gov.ua, пише agronews.ua.

«Очистили територію, де зберігалися ці речовини, в Стукалівці Гребінківської громади, Тернівщині Лубенської громади, Грабові Оржицької громади, зібравши на утилізацію загалом 35 тонн. Крім того, вивезли 27 тонн матеріалів із Новооріхівки Ромоданівської громади. Обстеживши кожен із 18 населених пунктів 8 громад Лубенського й Миргородського районів, де ці речовини були наявні, фахівці ДСНС, залучені підрядною організацією, виявили, що на території Полтавщини налічується понад 60 тонн хімічних ЗЗР. Ще лишається утилізувати приблизно таку ж кількість небезпечних речовин», — зазначив Євген Греков.

За його словами, виконання робіт торік профінансували з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. В ОДА планують передбачити кошти з екофонду на відповідні заходи й на 2022 рік, щоб уже повністю закрити питання очищення області від небезпечних речовин, які роками лишалися безхазяйними, у напівзруйнованих приміщеннях, що зосталися після суб’єктів господарювання, які вже припинили діяльність.

«У 2022 р. планують продовжити практику минулого року, щоб вилучення хімічних ЗЗР відбувалося під контролем органів місцевого самоврядування», — додав Євген Греков.

Читайте також: В системі Прозорро.Продажі відновились аукціони з продажу необробленої деревини.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: