АНАЛІТИКА

В Україні очікується підвищення цін на олію

08.11.2021 12:04
o_1ep8vfg361j2312njlfebfoc3p3c

Вартість соняшникової, соєвої та пальмової олії в Україні залишаються на високому рівні.Час читання:51 Секунд Про це повідомляє Vesti, пише agronews.ua.

І незважаючи на те, що аграрії повідомляють про досить хороший збір цьогорічного врожаю соняшника, зниження ціни на популярний в Україні продукт поки не очікується. Більше того, вже в листопаді 2021 року очікується стрибок ціни на олію.

Експертами повідомляється, незважаючи на зниження цін, на олію на світових ринках, її вартість все одно залишається на високому рівні.

«Ціна на пальмову олію залишається високою. А це, у свою чергу, найближчим часом підтримає ціну на соєву та соняшникову олію на високому рівні», – пояснили фахівці.

Лише за кілька останніх місяців вартість на соняшникову олію збільшилася на чотири відсотки та становила-66,65 гривень за літр. Експертами прогнозується подальше зростання у листопаді ще на два чи три відсотки. У перерахунку після подорожчання українцям доведеться платити вже близько сімдесяти п’яти гривень за літр. А олія «преміального» класу у скляних пляшках буде за ціною і 100 гривень за 0,5 літра.

Нагадаємо, що Названо одну з найнебезпечніших загроз врожаю зернових.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: