НОВИНИ

В Україні АЗС не мають права вимагати готівку під час війни

02.03.2022 18:00
3B3DC54D-05D6-454B-B2E1-C5860AAC1DA9_w1200_r1

За позицією Комітета ВРУ, враховуючи воєнні дії та пов’язані з ними ускладнення із отриманням населенням України готівки, відмови у безготівковій формі є не тільки неправомірними, а й такими, що наносять шкоду українським громадянам та обороноздатності держави. Про це повідомляє news.dtkt.ua, пише agronews.ua.

Гетманцев зауважив, що комітет з податкової політики офіційно звернувся  до власників АЗС, суб’єктів господарювання у сфері продажу громадського харчування та послуг.

В повідомленні йдеться: «У зв’язку з численними зверненнями громадян щодо масових випадків відмов торгівельних закладів, а також автозаправних станцій у проведенні розрахунків із застосуванням банківських карток, Голова НБУ відзвітував та підтвердив, що система електронних платежів України працює та працюватиме абсолютно стабільно та надійно.

Отже, враховуючи воєнні дії, що ведуться на території України, та пов’язані з ними ускладнення із отриманням населенням України готівки, такі відмови є не тільки неправомірними, а й такими, що наносять шкоду українським громадянам та обороноздатності держави.

Комітет вимагає забезпечити неухильне дотримання вимог чинного законодавства у сфері розрахунків, а також застосування заходів відповідальності до порушників».

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: