НОВИНИ

В Україні зупинила роботу велика птахофабрика

19.06.2020 07:02
image

Харківську птахофабрику “Курганський бройлер”, що входить до складу компанії “Комплекс Агромарс” – виробника курятини ТМ “Гаврилівські курчата” визнали небезпечною, закрили і опечатали, заявили у Міністерстві юстиції України. Про це повідомляє УНН, пише agronews.ua.

Рішення зупинити роботу птахофабрики через її пожежонебезпечність виніс Харківський окружний адміністративний суд ще в листопаді 2019 року, через порушення підприємством низки вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

“До повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей”, – розповіли у Міністерстві.

Судове рішення набрало законної сили на початку лютого цього року. Виконавче провадження про закриття птахофабрики відкрите 31 березня 2020 року. З тих пір виконавці намагалися зупинити роботу підприємства.

Наприкінці травня роботу птахофабрики було зупинено.

“Державним виконавцем 26.05.2020 за участю представників стягувача – представників Балаклійського РВ ГУ ДСУНС у Харківській області здійснено вихід за місцем знаходження ТОВ “Курганський бройлер”, та встановлено, що будівлі ТОВ “Курганський бройлер” знеструмлені з опечатуванням пристроїв відключення джерел електропостачання, про що складено відповідний акт”, – йдеться у повідомленні.

Постанова про закінчення виконавчого провадження винесена 3 червня 2020 року.

Нагадаємо, стало відомо, як проходив карантин на Володимир-Волинській птахофабриці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: