НОВИНИ

Українські фермери отримали 80 тонн насіння з Австрії

03.05.2022 14:00
621af29360685f88fae4c26f96ed9d8c_XL

Понад 80 тонн насіння отримали аграрії Львівщини від колег з Австрії. Це вже третя партія гуманітарної сільськогосподарської допомоги з дружньої європейської країни. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

Австрійська насіннєва компанія SAATBAU LINZ передала фермерам для посівної озиму пшеницю, сою, кукурудзу, соняшник та суміші трав. Постачання та розподіл гуманітарного вантажу для фермерів відбулося за підтримки департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації та ГО «Львівська аграрна палата».

Насіння отримали власники малих та середніх аграрних господарств. Завдяки допомозі з Австрії фермери зможуть посіяти 180 гектарів пшениці, 820 гектарів кукурудзи, 1700 гектарів соняшнику та 120 гектарів сої. Також 49 сімейних фермерських господарств зможуть засіяти 160 гектарів землі різноманітними травами.

«Аграрії області в цьому році проводять посівну в доволі жорстких умовах. Головним викликом є брак ресурсів. Тому ми дуже раді будь-якій пропозиції від наших зовнішніх партнерів, які допомагають нам провести посівну і забезпечити продовольчу безпеку регіону та країни в цілому. Високорепродукційне насіння не просто дозволить збільшити посівні площі. Воно також дає шанс нашим аграріям отримати максимальну врожайність та, відповідно, збільшити ефективність виробництва», – зауважила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансування.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: