ВАЖЛИВО

Україна та Alkhorayef Industries підписали меморандум про співпрацю

24.11.2021 17:03
photo-2021-11-19-14-08-11-4

Минулого тижня Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко відвідав Саудівську Аравію, де зустрівся з представниками Уряду країни та великого бізнесу, пише  agronews.ua.

Зокрема Міністр провів переговори з паном Шейхом Саадом, головою правління Alkhorayef Industries та відвідав виробничі потужності зрошувального обладнання Western Irrigation. Alkhorayef Industries працює в більш ніж 40 країнах світу та виробляє провідне промислове, сільськогосподарське та іригаційне обладнання по всьому світу

В Україні Alkhorayef Industries представлена компанією АМАКО Україна, що є представником виробника зрошувальних систем Western. В даний час компанія є одним з чотирьох найбільших світових гравців у сфері великомасштабного зрошення, допомагаючи виробникам продуктів харчування задовольнити попит, що зростає, екологічно чистим і прибутковим способом.

Результатом візиту Міністра аграрної політики та продовольства України стало підписання меморандуму про співпрацю між урядом України та Alkhorayef Industries.

«Україна є однією з ключових аграрних країн світу і дивлячись у майбутнє її важливість буде тільки посилюватися. Беручи до уваги вплив зміни клімату, його зменшення як одного з негативних факторів за допомогою зрошення дозволяє фермерам досягати вищих урожаїв більш стійким і передбачуваним способом» – розповів Адріано Луз, Президент компанії АМАКО Україна.

???? Компанія АМАКО, яка є дочірньою компанією групи Alkhoraef Group, займає унікальну позицію на українському ринку, де в рамках Групи компанія керує розробкою продуктів, інжинірингом, виробництвом, а також повною установкою та післяпродажною підтримкою рішень для зрошення.

«Ми дуже пишаємося тим, що Міністерство аграрної політики України обрало нас, щоб стати частиною цієї важливої віхи для країни та для фермерської спільноти, що розвиває землю за завдяки сталому підходу з використанням зрошення бренду Western» – прокоментував Адріано Луз.

Нагадаємо, з метою розширення співробітництва та розвитку міжнародної торгівлі між Україною та Королівством Саудівська Аравія, Укрексімбанк уклав Угоду з Saudi Exim Bank з загальним лімітом 25 млн. доларів США для подальшого фінансування українських сільгосп виробників та обладнання, виготовленого у Саудівській Аравії.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: