ВАЖЛИВО

Ексімбанк відкрив Укрексімбанку ліміт на 25 млн дол для фінансування аграріїв

21.10.2021 16:02
Western-pivot-cover

З метою розширення співробітництва та розвитку міжнародної торгівлі між Україною та Королівством Саудівська Аравія минулого тижня Укрексімбанк уклав Угоду з Saudi Exim Bank з загальним лімітом 25 млн. доларів США для подальшого фінансування українських сільгосп виробників та обладнання, виготовленого у Саудівській Аравії, пише  agronews.ua.

«Започаткування нашої співпраці з Saudi Exim Bank надасть імпульс для подальшого розвитку міжнародного співробітництва між Україною та Королівством Саудівська Аравія, сприятиме реалізації спільних проектів у різних сферах економіки та зміцненню торговельних зв’язків, які інтенсивно розвиваються впродовж останніх років», – зазначив член Правління Укрексімбанку Олександр Щур.

Нагадаємо, компанія АМАКО Україна є частиною міжнародної групи компаній Alkhoraef Group, глобального виробника зрошувальних систем Western.

«Наразі ми з нашими партнерами з УкрЕксімБанку працюємо над розробкою нових більш гнучких і цікавих Партнерських програм фінансування для українських аграрних підприємств, які мають в своїх планах придбання зрошувального обладнання. Останні два роки ми зробили ряд змін для покращення якості підготовки проектів, післяпродажного сервісного обслуговування, а також забезпечення постійно діючих складських запасів в Україні. Поряд з цими змінами нова Партнерська програма фінансування з УкрЕксімБанком та СаудіЕксім для українських аграріїв дає можливість сміливо інвестувати в розвиток зрошення на рівні будь-якого з господарств, що особливо в умовах Півдня України гарантовано дасть швидкий економічний ефект і окупність протягом максимум 3-х років» – прокоментував Дмитро Бородій, генеральний директор АМАКО Україна.

Нагадаємо, компанія АМАКО, як виробник зрошувальних систем WESTERN Irrigation, разом з фінансовими партнерами робить все можливе для формування оптимальних умов придбання та експлуатації зрошувального обладнання українськими аграріями.

💦 Ви маєте можливість придбання зрошувальних систем WESTERN в лізинг або кредит з 0% ставкою фінансування з 0% авансу терміном до 3 років. Компанія готова забезпечити мінімальні терміни поставки і установки зрошувальних систем WESTERN, так як дане обладнання вже знаходиться на складах АМАКО.

Для отримання персональної консультації зв’яжіться с менеджером АМАКО: Олександр, (067) 414-10-87; Павло, (067) 414-12-93Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: