НОВИНИ

Молочний імпорт в Україні оплачується в рази швидше за вітчизняну продукцію

14.04.2020 12:02
962442

Великою проблемою для молочної галузі України є значні затримки з оплатою поставленої продукції зі сторони торговельних мереж, повідомила заступник директора Департаменту аграрної політики та сільського господарства Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олена Альшанова. Пише agronews.ua.

“Виходить дивна ситуація: та імпортована молочна продукція, яка надходить до України, оплачується виробнику в рази швидше, ніж вітчизняна. Так, розрахунки за імпортну молочку великі торговельні мережі здійснюють протягом 1-2 днів, або навіть у форматі передплати”, – зауважила вона.

В той же час оплата вітчизняних молочних виробів здійснюється із відтермінуванням до 30-60 днів. В окремих випадках затримки можуть доходити до 90 днів, повідомила фахівець.

Невчасне надходження коштів негативно впливає на молочну галузь України, що, відповідно, зменшує її конкурентність навіть на внутрішньому ринку країни.

Нагадаємо, внаслідок карантину, для малих та середніх молочних господарств великою проблемою став збут товару: фермери не знають, що їм робити з молочною продукцією, яка швидко псується.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: