НОВИНИ

Студенти-аграрії з Німеччини проходитимуть практику на органічній фермі в Україні

05.06.2020 19:02
86807729_2805725052830530_1152466822189023232_n

Крістіна Лібергер, громадянка Швейцарії, почала займатися фермерством на Тернопільщині ще сім років тому. Тут, на місці старого колгоспу, вона заснувала ферму “Жива земля Потутори”. Про це вона веде сторінку у Фейсбук, повідомляє agronews.ua.

На фермі вона вирощує органічні трави й готує з них чаї та спеції. А також вирощує органічні овочі: буряк та картоплю.

Цьогоріч на її фермі висловили бажання проходити сільськогосподарську практику студенти з Німеччини, які вивчають вирощення органічної продукції. З цього приводу на фермі з робочим візитом побували представники німецького проекту “Аполло” та представники ГО “Екотера”.

Сама Крістіна Лібергер продає органічні овочі в Україні за цінами, рівними, або навіть нижчими від тих, за якими продають звичайні овочі у супермаркетах країни.

“Чим більше я тут, тим більше мені подобається. Чим більше я з цими людьми, тим більше я їх розумію і люблю. Тому що цей менталітет — це інший менталітет. У принципі мені краще і краще, мені подобається. Країна мені з самого початку була дуже красивою”, – каже пані Крістіна, пише Агро-Центр.

Найбільше Крістіну дивує, що українці не цінують свою землю. Жінка розповідає, що здебільшого люди думають лише про те як взяти щось від землі, а не про те як їй віддячити.

Нагадаємо, на Чернігівщині створять найбільший в Україні ландшафтний парк.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: