ВАЖЛИВО

Які продукти категорично не можна тримати у холодильнику

10.02.2022 18:21
Woman taking a lemon out of the fridge

Після закупівель в магазинах багато людей укладають продукти в холодильник, не замислюючись про те, що і де має лежати, яка температура підходить для певної їжі. Про це повідомляє food.znaj.ua, пише agronews.ua.

У морозилці при температурі близько -18 градусів необхідно зберігати м’ясо, рибу, морозиво, пельмені та інші напівфабрикати, а також гриби і ягоди. На верхній полиці холодильника, де температура становить близько +8 градусів слід зберігати домашню їжу, готові страви, овочеві та фруктові салати.

На другій полиці, де близько +5 градусів потрібно залишати сири, ковбасу, м’ясні та рибні салати. Для третьої полиці (+2 градуси) ідеально підійде незаморожене м’ясо і риба, молочні продукти, Морепродукти. Висувні ящики більше підходять для овочів і фруктів, а дверцята для соку, води, вина, яєць і соусів.

При цьому є категорії продуктів, які не можна зберігати в холодильнику. Серед них картопля, морква, оливкова олія, мед, консерви, банани, варення, цибуля і хліб.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: