НОВИНИ

Стало відомо, як законтрактувати новий врожай картоплі

11.08.2021 18:05
630_360_1573551926-843

Українська асоціація виробників картоплі, «ДЛГ Україна», «АгріСтатіс» запрошують представників торгівельних мереж, переробних підприємств і трейдерів взяти участь у контрактуванні вирощеного вітчизняними картоплярами врожаю і укладання угод на наступний сезон. Про це повідомляє Аграрний тиждень, пише agronews.ua.

Переговорна панель між виробниками, категорійними менеджерами супермаркетів, трейдерами і фахівцями переробних підприємств відбудеться в рамках Всеукраїнського Дня картоплі «Картопляний блокчейн -2021», що планується 26-27 серпня на базі ФГ «Аделаїда» (с. Чулаківка, Херсонська область).


Вдень представники торгівельних мереж, переробних підприємств і трейдери зможуть ознайомитися з 70 сортами картоплі вітчизняної та зарубіжної селекції, що ростуть у полі, оцінити їхній потенціал, товарність та інші важливі якості. Надвечір 26 серпня просто неба на території пансіонату «Прибой» (Залізний порт) упродовж 3 годин триватимуть попередні переговори щодо закупівлі вирощеної в Україні картоплі, обсягів, часу та періодичності її доставок, часу та умов зберігання тощо.


«Знаючи ринкову кон’юнктуру, оцінюючи ситуацію з врожаєм в сусідніх країнах, представники торгівельних мереж, переробних підприємств, трейдери і виробники зможуть реально оцінити своє положення на ринку, потреби і можливості, досягти необхідних домовленостей і зробити першу в історії України спробу розумного контрактування і планування», – зауважує Оксана Антонова, директор «АгріСтатіс».


«Саме наприкінці серпня картоплярі України готові до контрактування на весь подальший сезон реалізації продукції, – уточнює виконавчий директор Української Асоціації виробників картоплі Оксана Руженкова. – У цей момент виробники розуміють, яку якість продукції та в якій кількості готові запропонувати супермаркетам. Особливо корисними ці переговори можуть бути для трейдерів, які планують закуповувати партії однорідної продукції (сорт, калібр тощо) для подальших поставок у торгівельні мережі. Переговори полегшать роботу і переробним підприємствам. Адже на перемовинах цілком реально запросити до співпраці виробників, що мають досвід вирощування продовольчої картоплі, спробувати свої сили у вирощуванні чіпсових або висококрохмальних сортів бульб, які так потрібні чіпсовим і крохмальним заводам».


А Юлія Бондаренко, директор «ДЛГ Україна», наголошує: «Ми передбачили всі можливі нюанси з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог: столи для проведення переговорів між кожною мережею та переробним підприємством будуть розставлені на соціально безпечні відстані. Санітайзери, маски – все інше необхідне для комфортної роботи теж забезпечать організатори. Завчасно спланований графік і списки виробників, які хочуть поспілкуватися з мережами і переробниками, жорсткий таймінг допоможуть провести переговорну панель продуктивно і плідно».

Вже відомо, що своє бажання взяти участь у перемовинах підтвердили найбільші переробні підприємства Pepsico (чіпси Lay`s), Mondelez (чіпси Люкс), Snack Production (чіпси Chipster`s), ПБП “Вимал” та інші.

Нагадаємо, що озвучено причини обвалу цін на нафту та тиску на олійні вироби.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: