НОВИНИ

Стало відомо, кому загрожує перший у світі голод через зміну клімату

26.08.2021 09:33
d209857-empty-plate

Мадагаскару загрожує перший у світі голод, викликаний змінами клімату, вважають в ООН. Про це повідомляє news.un, пише agronews.ua.

На півдні Мадагаскару протягом кількох місяців триває найгірша за останні 40 років посуха, яка загрожує сотням тисяч людей у регіоні. Зокрема, у двох південних районах Мадагаскару майже три мільйони людей потерпають від наслідків двох сильних посух поспіль.

У місті Амбоасарі-Атсімо близько 75% людей страждають від недоїдання, а 14 тисяч — на межі голоду.Врожаї тамтешніх фермерів зазнають не лише нестачі води, а й піщаних бурь.

Зараз, за оцінками установи, з 25,6 мільйона мадагаскарців недоїдають понад 1,1 мільйона. Посухи ставалися на Мадагаскарі й раніше: країна часто потерпає від наслідків Ель-Ніньйо (різке підвищення температури). Але зараз і ООН, і фахівці більше схильні до того, що йдеться про зміни клімату.


За даними Всесвітньої продовольчої програми ООН, у світі на межі голоду перебуває 41 мільйон людей, тоді як у 2019 році таких було 27 мільйонів.

Нагадаємо, що стало відомо, чому льодовики коштують мільярди доларів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: