НОВИНИ

Стало відомо, коли очікувати підвищення цін на молоко

12.08.2021 11:53
milk

Молочна продукція може здорожчати до 7% через скорочення надоїв із настанням холодів. Українські молочники ледве витримують конкуренцію з імпортною продукцією. Про це повідомляє радник асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Володимир Лапа в ефірі телеканалу “Україна 24”, пише agronews.ua.

Ціни на молоко можуть зрости восени цього року , однак подорожчання буде помірним – на 5-7%, оскільки виробники ризикують втратити споживача і ледве витримують конкуренцію з дешевшою імпортною продукцією.

“Це сезонне зростання цін – традиційно з першими холодами молочна продукція додає у вартості через скорочення надоїв. Українські виробники зараз працюють на межі рентабельності, а продавати продукцію дорожче за імпортну не можуть, оскільки ризикують втратити споживача і прибутки”, – сказав Лапа.

Читайте також В Україні злетіли тарифи та ціни на продукти: що подорожчало найбільше Він пояснив, що оскільки навесні, коли ферми традиційно збільшують надої, суттєвого зниження цін на молоко не було, то зі скороченням надоїв восени виробникам не вдасться підняти ціни більш ніж на 5-7%.

“Тому якщо подорожчання цієї осені буде, то воно матиме такий обмежений характер”, – стверджує експерт.

Нагадаємо, що озвучено причини обвалу цін на нафту та тиску на олійні вироби.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: