НОВИНИ

Стало відомо, хто викупив увесь пільговий газ

18.01.2022 12:05
9b9f8fb-gaz

Виробники соціально значущих продуктів викупили увесь обсяг природного газу, виставлений 17 січня, на продаж на Українській енергетичній біржі. Загальний обсяг реалізованого газу склав — 1,346 млн м3, йдеться у повідомленні біржі, пише agronews.ua.

У перших торгах до продажу ресурс представили 6 компаній-ініціаторів, а саме: «Природні ресурси», СГС, ЕСКО-ПІВНІЧ, «Косул», «Нафтогазвидобування», «Укргазвидобуток».

Ціни продажу видобувних компаній перебували в діапазоні від 6153,60 грн/тис.м3 до 17769,91 грн/тис.м3 з ПДВ. Середньозважена ціна, що сформувалась в результаті торгів, становить 11599,43 грн/тис.м3.

«Право на участь у біржових торгах з метою купівлі природного газу можуть отримати суб’єкти господарювання, які внесені до переліку покупців, мають ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання природного газу та мають укладені із споживачами договори постачання природного газу з метою його використання виключно для виробництва з метою споживання на території України продовольчих товарів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 “Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення” та забезпечення потреб внутрішнього ринку», — нагадали на біржі.

Читайте також: В регіонах України зростає загроза поширення небезпечного шкідника.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: