НОВИНИ

Селекціонери представили морозостійкий сорт кабачка

08.02.2022 10:01
article96314

За останні кілька років зміна клімату стала очевидною для всіх. Ми були свідками різних екстремальних погодних явищ – від тривалих періодів посухи до недавніх повеней, закінчуючи низькими температурами останніх декількох днів. Як відомо, холодна погода уповільнює розвиток плодів, а в деяких випадках призводить і до загибелі. Про це повідомляє agroxxi.ru, пише agronews.ua.

Саме з урахуванням низьких температур генетики з Gautier Semences розробили новий сорт кабачка Centauro F1.

Він також має стійкість до основних хвороб, які заважали вирощуванню протягом останніх декількох років в тому числі і до борошнистої роси.

Менеджер з продажу Gautier, Бруно Вакірка, виділив деякі характеристики цього сорту:

“Рослини даного сорту мають гарну схожість, з короткими міжвузлями. Сорт демонструє високу продуктивність навіть при низьких температурах. Крім того, стійкість до борошнистої роси є ще одним позитивним фактором для зимового виробництва, оскільки рослини залишаються здоровими і можуть продовжити свій вегетаційний цикл, зберігаючи високу врожайність. Потрібно відзначити співвідношення між довжиною і діаметром плодів. Воно дозволяє легко розміщувати овочі в ящиках і лотках, що важливо для швидкопсувного продукту при транспортуванні».

Читайте також: Земельна реформа для органів місцевого самоврядування: озвучено підсумки року.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: