ВАЖЛИВО

Озвучено ціни на сезонні ягоди в Україні

05.07.2021 07:01
Berries on wooden rustic background

На ринках уже активно продають лохину, смородину і ожину, в цьому році сезонні ягоди і фрукти – дорожче. Про це повідомляє Сьогодні, пише agronews.ua.

На ринках уже активно продають лохину, смородину і ожину. Цього року сезонні ягоди і фрукти – дорожче, ніж в минулому році. Фермери виправдовуються: все через холодної та дощової весни. Вона зіпсувала частину врожаю.

Лохина одна з найдорожчих. За 1 кг правлять близько 400 грн. Фермери кажуть, що ціна дорожче, ніж торік, хоча врожай буде щедрим.

“Всі фактори, що впливають на виробництво ягоди, зросли на 10-15-20%. Всі матеріали для споживчої упаковки, поліграфія, сама упаковка все подорожчало. Ми плануємо почати з ціни 325 грн за 1 кг”, – повідомив заступник директора сільськогосподарського виробничого кооперативу Олексій Прокопчик.

Удосталь вродило і ожини, кажуть фермери. На ринку її буде багато і за сриятливою ціною. Ранній урожай гуртом віддають за 100 грн за 1 кг.

“120-130 – це також хороша ціна. Є тенденція на зниження. Будемо брати якістю та пакуванням”, – говорить фермер Михайло Павлівський.

А ось малина не надто вродила. 30% врожаю через холодну та дощову весну. Тому цього року вона вдвічі дорожча – близько 100 грн за 1 кг.

Нагадаємо, вирощування якої ягоди в Україні є збитковим.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: