НОВИНИ

«Нібулон» прийняв більше 6 тис тонн сільгосппродукції від товаровиробників

02.07.2020 16:32
https://agronews.ua/

Високотехнологічний перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області прийняв більше 6 тис. тонн сільгосппродукції від місцевих сільгосптоваровиробників.  Про це повідомляє пресслужба компанії «НІБУЛОН», пише agronews.ua.

Зерно сюди вже масово везуть аграрії Апостолівського, Софіївського, Нікопольського, Криворізького районів Дніпропетровської області та Нововоронцовського району Херсонської області. На сьогодні філія активно займається укладанням договорів з новими фермерськими господарствами.

Світлина від ТОВ СП «Нібулон».

Філія «Зеленодольська» здатна приймати 300 тис. тонн зерна на рік, що розвантажить внутрішньообласні та міжобласні автошляхи країни на понад 12,5 тис. вантажівок“, – зазначають у повідомленні.

Таким чином, вигода від роботи підприємства буде як для сільгосптоваровиробників, так і для пересічних мешканців Херсонської, Запорізької областей, портових міст України, яким не доведеться відчути на собі результати роботи такої кількості вантажного автотранспорту.

Світлина від ТОВ СП «Нібулон».

Прихід «НІБУЛОНа» на Дніпропетровщину створив доступ до сучасної інфраструктури зернового ринку для усіх сільгоспвиробників регіону.

“З початком роботи перевантажувального термінала філії «Зеленодольська» місцеві аграрії отримали надійного та відповідального партнера, який надає якісні послуги з реалізації сільськогосподарської продукції й зберігання та доробки збіжжя. Отож запрошуємо усіх до співпраці!”, – наголошують у повідомленні.

Світлина від ТОВ СП «Нібулон».

Читайте також: інтегрована система менеджменту Нібулон сертифікована за стандартами ISO на системи управління.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: