АГРОРЕГІОНИ

Названо регіони з проблемами зимівлі озимих

18.02.2022 09:03
4d380dfd2572cbd02ea302baf6b2c2e6_h367

Погодні умови для перезимівлі озимих культур в Україні станом на 10 лютого загалом складалися задовільно, що підтверджено результатами відрощування зразків зимуючих культур. Про це йдеться у декадному огляді Укргідрометеоцентру, повідомляє ІА «АПК-Інформ», пише agronews.ua.

Як зазначається, майже у всіх пробах, які взяли метеостанції з полів 25 січня, рослини відросли.

«По узагальненню результатів відрощування на посівах озимої пшениці в окремих районах Донецької (6% зразків), Луганської (5% зразків), Сумської (20% зразків) та Харківської (14% зразків) областей виявлено незначну зрідженість посівів — не більше 10% загиблих рослин, що в межах природної зрідженості. Лише в окремих районах Херсонської та Рівненської областей відрощування показало високу зрідженість озимої пшениці — від 21 до 50%. Це слаборозвинені з осені рослини, які увійшли в зиму у фазах сходів та третього листа», — уточнили агрометеорологи.

Також наголошується, що у відрощених зразках озимого ячменю, озимого жита, озимого ріпаку та багаторічних трав зрідженість не виявлена.

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: