НОВИНИ

На Прикарпатті вирощують унікальну лохину

24.12.2021 14:00
лохина

Прикарпатське підприємство «Долина-Агро» займається розведенням лохини за технологією «мікророзмноження» in vitro, тобто з бруньки в стерильних умовах. Про це повідомляє galka.if.ua, пише agronews.ua.

«Процес виробництва такий. Ви берете бруньку від рослини, очищуєте її від грибків та бактерій. Потім їх переміщують до банки, де вони зростають в стерильних умовах та підживлюються мікроелементами та вітамінами, з часом ми їх пересаджуємо в ґрунт та адаптуємо до повітря», — розповів директор підприємства Олег Базюк.

Готові саджанці продають за кордон до країн Європи. Господарство активно співпрацює з іноземними підприємствами та отримало ліцензію на розмноження садибного матеріалу.

«Приміром, це є Спілка розсадників Німеччини, також працюємо спільно з нідерландцями, шотландцями, австралійцями. Вкладаємо досить великі кошти у виведення своїх сортів лохин», — розповів садівник.

Читайте також: Як орендувати вантажні вагони Укрзалізниці на електронних аукціонах.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: