НОВИНИ

Імпорт сиру в Україну суттєво зріс

18.01.2022 09:32
syr-rossijskij

Статистика імпорту сирів, м’яко кажучи, невтішна. За минулий рік в Україну завезено 42 тис. т сиру з категорії сичужних, що на 17% більше за показник 2020 року. Про це повідомляє ІНФАГРО, пише agronews.ua.

Цей обсяг дорівнює 42% всіх продажів аналогічних сирів (без урахування сирних продуктів) на внутрішньому ринку. Якщо окремо розглядати категорію твердих напівтвердих (22,5 тис. т), вони займають третину ринку.

За збереження темпів зростання імпорту поточного року, до кінця 2022 року кожен другий кілограм споживаного українцями сиру буде вироблено не в Україні. Імовірність такого зростання є, адже навіть зараз, коли ціни на товар зросли, імпорт не падає. Річну динаміку зростання імпорту сиру в Україну можна переглянути тут.

Основні країни постачальники сиру в Україну – це країни ЄС: Польща (36%), Нідерланди (16%), Франція (15%), Німеччина (9%).

Читайте також: В регіонах України зростає загроза поширення небезпечного шкідника.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: