НОВИНИ

АМКУ відкрив справу проти МХП

23.12.2021 09:31
468d22e------4

Антимонопольний комітет України відкрив справу за фактом порушення законодавства ПрАТ «МХП» щодо придбання ТОВ «Лубним’ясо». Про це повідомляє пресслужба АМКУ, пише agronews.ua.

«У зв’язку з публікаціями в засобах масової інформації відомостей про придбання провідним виробником курятини в Україні — ПрАТ «МХП» ТОВ «Лубним’ясо» (виробляє м’ясну продукцію під торговою маркою Skott Smeat), Антимонопольним комітетом, відповідно до його повноважень, здійснено перевірку дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час цієї угоди», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за результатами перевірки комітет встановив, що придбання «Лубним»’ясо« мало відбутися лише за умови попереднього отримання дозволу АМКУ.

«Оскільки учасники концентрації не звернулися за цим дозволом за власною ініціативою, Комітет розпочав розгляд справи за фактом порушення законодавства про захист економічної конкуренції ПрАТ «МХП», — наголосили в комітеті.

Читайте також: Як орендувати вантажні вагони Укрзалізниці на електронних аукціонах.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: