НОВИНИ

90% співробітників Групи АГРОТРЕЙД отримали щеплення від Covid-19

25.11.2021 14:34
АГРОТРЕЙД_agronews.ua

Група АГРОТРЕЙД розпочала інформаційну кампанію серед працівників щодо щеплення проти коронавірусу одразу, коли в Україні з’явилися вакцини. Для зручності працівників агрохолдинг організовував виїзди медичних бригад в офіс та на підприємства. Бажаючі могли обрати будь-яку вакцину, яка на той момент була в наявності, пише  agronews.ua.

«Сьогодні людство живе в новій реальності. Пандемія вплинула на життя кожного, і якщо спершу ми сподівалися, що за кілька тижнів усе мине, то тепер зрозуміло, що в цих умовах нам доведеться жити ще довго. Єдиний шанс зупинити розповсюдження вірусу — це вакцинація, і саме ми відповідальні за те, коли закінчиться локдаун і будуть зняті обмеження», — сказав генеральний директор Групи АГРОТРЕЙД Всеволод Кожемяко.  

Загалом в Групі АГРОТРЕЙД працює майже 1200 осіб. Серед співробітників елеваторів щеплення отримали 89%, а серед працівників сільськогосподарських підприємств і головного офісу щепились 91% людей. 

«Здоров’я наших співробітників — це найголовніша цінність. Тому ще на початку пандемії компанія впровадила матеріальну допомогу працівникам, що були госпіталізовані через важкий перебіг коронавірусу. Сьогодні ж ми можемо запобігти захворюванню отримавши щеплення, і ми мотивуємо співробітників вакцинуватись від COVID-19, адже вакцина збереже від тяжкого перебігу захворювання і госпіталізації», — сказала провідний менеджер з персоналу Олена Алексеєнко.

В офісах компанії продовжують діяти правила запобігання розповсюдженню захворювання: співробітники мають дотримуватись дистанції та носити захисні маски. Тим працівникам, які можуть виконувати обов’язки дистанційно, надається можливість працювати вдома.

Нагадаємо, Група «Агротрейд» посіяла майже 30 тис га озимих культур.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: