НОВИНИ

90% співробітників Групи АГРОТРЕЙД отримали щеплення від Covid-19

25.11.2021 14:34
АГРОТРЕЙД_agronews.ua

Група АГРОТРЕЙД розпочала інформаційну кампанію серед працівників щодо щеплення проти коронавірусу одразу, коли в Україні з’явилися вакцини. Для зручності працівників агрохолдинг організовував виїзди медичних бригад в офіс та на підприємства. Бажаючі могли обрати будь-яку вакцину, яка на той момент була в наявності, пише  agronews.ua.

«Сьогодні людство живе в новій реальності. Пандемія вплинула на життя кожного, і якщо спершу ми сподівалися, що за кілька тижнів усе мине, то тепер зрозуміло, що в цих умовах нам доведеться жити ще довго. Єдиний шанс зупинити розповсюдження вірусу — це вакцинація, і саме ми відповідальні за те, коли закінчиться локдаун і будуть зняті обмеження», — сказав генеральний директор Групи АГРОТРЕЙД Всеволод Кожемяко.  

Загалом в Групі АГРОТРЕЙД працює майже 1200 осіб. Серед співробітників елеваторів щеплення отримали 89%, а серед працівників сільськогосподарських підприємств і головного офісу щепились 91% людей. 

«Здоров’я наших співробітників — це найголовніша цінність. Тому ще на початку пандемії компанія впровадила матеріальну допомогу працівникам, що були госпіталізовані через важкий перебіг коронавірусу. Сьогодні ж ми можемо запобігти захворюванню отримавши щеплення, і ми мотивуємо співробітників вакцинуватись від COVID-19, адже вакцина збереже від тяжкого перебігу захворювання і госпіталізації», — сказала провідний менеджер з персоналу Олена Алексеєнко.

В офісах компанії продовжують діяти правила запобігання розповсюдженню захворювання: співробітники мають дотримуватись дистанції та носити захисні маски. Тим працівникам, які можуть виконувати обов’язки дистанційно, надається можливість працювати вдома.

Нагадаємо, Група «Агротрейд» посіяла майже 30 тис га озимих культур.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: