НОВИНИ

Зміни клімату змусили фермерів з Рівненщини повністю відмовитися від оранки

05.11.2021 18:12
vspashka-zemli-traktorom-1

Зміни клімату на сьогодні є одним з найвпливовіших факторів, що визначають технологію вирощування всіх сільгоспкультур. Тому в господарстві «Млинівська Чайка», що на Рівненщині, вплив кліматичних чинників зменшують завдяки обробітку ґрунту, а саме відмовою від оранки. Про це пише SuperAgronom.com, пише agronews.ua.

«Наразі використовуємо лише глибокорозпушувачі, щоб зберегти верхній родючий шар і щоб мікрофлора, яка заселила його, постійно працювала», — розповів головний агроном підприємства Михайло Касенич.

Також агроном зазначив, що за таких умов важливо правильно підібрати гібриди, які придатні для вирощування в кліматичній зоні, де розташоване господарство.

«Протягом 5 років ми купуємо посівний матеріал кукурудзи від компанії Лімагрейн. Вирощуємо середньоранній гібрид Адевей на 50 га, а також на 100 га ЛГ 30315, адже вони найкраще підійшли до ґрунтово-кліматичних умов регіону. Вони посухостійкі та мають хорошу вологовіддачу. Оскільки кукурудзу ми висіваємо дуже рано, то ці гібриди також підходять для ранньої сівби», — додав головний агроном.

У господарстві зазначають, що гібриди LG Seeds найбільш стійкі до холодних умов посіву. Тому прийняли рішення сіяти гібриди з ФАО 280, що будуть себе якнайкраще показувати за таких несприятливих погодних умов.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: