ВАЖЛИВО

Зеленський заборонив подачу води в Крим

20.08.2021 12:45
_109916838_gettyimages-129381086-1

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про визнання таким, що втратив силу закону» Про створення вільної економічної зони «Крим» і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України «та про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Згідно з інформацією на сторінці відповідного законопроекту №5502-д на сайті Верховної Ради, документ повернутий з підписом президента 19 серпня.

Серед іншого, внесеної до другого читання до закону поправкою забороняється здійснення водопостачання на тимчасово окуповану територію до відновлення на цій території конституційного ладу України.

Крім того, на час окупації забороняється переміщення товарів з і на окуповану територію, за винятком товарів в багажі фізосіб. Згідно з пояснювальною запискою, закон покликаний надати громадянам України, які проживають на тимчасово окупованій території, доступ до правових послуг в Україні, а також спростити оформлення спадщини в Криму, якщо таке справа була відкрита до початку окупації.

Закон вступає в силу через три місяці з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Верховна Рада прийняла відповідний законопроект №5502-д у другому читанні 1 липня.

Нагадаємо, що ціни на пшеницю знову зросли.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: