НОВИНИ

ЄБРР збільшив ліміт фінансування програм українських експортерів до 170 млн дол

07.06.2020 09:04
7c103f2-ebrr-nadav-ukraine-1-milliard-euro-na-rik

Європейський банк реконструкції та розвитку на 90 млн доларів (до 170 млн) збільшив програму підтримки торгівлі, яку реалізує в Україні через Укргазбанк. Про це повідомляється на офіційному сайті ЄБРР, пише  agronews.ua.

Програма підтримки торгівлі спрямована на фінансування експортноорієнтованих компаній, стимулювання економічного розвитку України та створення нових робочих місць. Вона має на меті допомогти місцевим експортерам продовжити свою підприємницьку діяльність після спалаху коронавірусу.

В рамках програми ЄБРР надає часткові або повні гарантії для окремих торговельних операцій, а також покриває платіжний ризик банків-емітентів у різних країнах.

В ЄБРР наголошують, що банк є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. На сьогодні Банк взяв на себе сукупне зобов’язання на майже 15 мільярдів євро в 466 проектах країни.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що бізнес зможе брати кредити ЄБРР у гривні. Це стало можливо, завдяки підписанню договору між Національним банком України та ЄБРР. Договір про здійснення валютних операцій своп гривня/долар США обсягом до 500 млн доларів США укладено на два роки з можливістю пролонгації.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: