АГРОФОТО

Як вибрати перевантажувач зерна в Україні

10.07.2020 11:02
100102123_3137476716273066_402618583743463424_o

Висока швидкість збору врожаю – є основним питанням для більшості сільськогосподарських підприємств. Простий комбайна вважається буденним в Українських реаліях. Своєчасний перехід на нову збірку врожаю за технологією no till, зміна в кліматі, ускладнює заїзд зерновозів в поле. Озвучені вище фактори, змушують все більше аграріїв купувати перевантажувач зерна, пише agronews.ua.

Ринок бункерів перевантажувачів зерна досить великий, в слідстві чого слід визначити основні характеристики при придбанні бункера:

  • -Обсяг кузова від 9 м³ до 70 м³;
  • -Гусениці або шини;
  • -Розмір шнеків;
  • -Необхідна потужність трактора;
  • -Комплектація (дуже часто ціна вказана без повної комплектації).

І так, як слід вибирати бункер перевантажувач зерна в Україні

З огляду на пропозицію ринку, і нескінченну кількість моделей бункерів перевантажувачів, слід оцінити потужність комбайнів у Вашому парку, які будуть здійснювати збір зерна в полі.

Проводиться розрахунок на основі параметрів обсягу бункера комбайна і швидкості з якою він заповнюється.

Дуже важливо, обсяг кузова перевантажувача зерна повинен бути в два рази більше обсягу бункера комбайна.

Наприклад, Ви маєте три комбайни. Кожен з яких, має вбудований бункер – 8 8 м³. Якщо порахувати загальний обсяг всіх бункерів – він становитиме 24 м³. Щоб забезпечити постійну роботу комбайнів, потрібні будуть від 3 од. бункерів перевантажувачів зерна, з мінімальний обсяг кузова 16 м³.

Беручи до уваги ці цифри, збір урожаю буде збільшена більш ніж на 25%

Наступним дуже значущим розрахунком є ​​потужність двигуна Вашого трактора і кількість тракторів в наявності, в тракторному парку. Чим більше обсяг кузова перевантажувача зерна, тим більше потужності трактора потрібно.

Для роботи з бункером навантажувачем на 30 тонн – 40 тонн, потужність трактора повинна бути не менше 280 к.с. При роботі з перевантажувачі зерна на 16-20 тонн можна використовувати двигун 180-220 л.с

Наступний фактор вибору перевантажувача зерна, це шасі і ходова частина бункера.

Чому так? Правильний вибір шасі дозволяє забезпечити безперервне і стійкий рух по полю, і найголовніше з мінімальним пошкодженням грунту (тиском).

Якщо Ваше поле має пагорби, варто вибрати маневрений бункер на 2 осях, БНП-20. Перш ніж вибирати шини, варто визначити властивості і якість грунту. Ідеальним вибором будуть шини розміром 650/55 R26.5.

Комплектація перевантажувача зерна

Повна комплектація наших бункерів перевантажувачів дозволяє захистити Ваш урожай і техніку від швидкого зносу.

Тент – дозволяє зберігати зібраний урожай від накопичення вологи, і захищає кузов при переїзді з поля на поля. Так-же захищає від попадання сторонніх предметів в кузов.

Вагові системи – контролюють вагу зібраного врожаю.

Система освітлення перевантажувача – забезпечує безперебійну роботу навіть в нічний час.

Додаткову інформацію читайте в матеріалі “Бункер перевантажувач зерна”.


Торговий дім Egritech – український виробник сільськогосподарської техніки, для збору і транспортування врожаю зернових культур. Наші виробничі потужності базуються в Україні, укомплектовані спеціалізованим обладнанням, що дозволяє виробляти понад 300 одиниць сільськогосподарської техніки в рік. Серійний випуск побудований на принципах європейських цінностей, а саме – інноваційні рішення, надійність, висока якість.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: