НОВИНИ

Вирощування подорожника у 12 разів вигідніше, ніж пшениці

01.01.2019 15:40

Подорожник — одна з найбільш невибагливих рослин, стійка до низьких температур і посухи. Тому його вирощування може стати досить рентабельною справою для аграріїв Південних регіонів, адже прибуток від цієї рослини більший, ніж від пшениці у 12 разів. Про це повідомляє АгроЮг.

Подорожник добре адаптується до різних умов освітлення, невибагливий до родючості ґрунту, добре росте на ущільнених, бідних, вапняних, засолених, кислих, піщаних грунтах. Не боїться витоптування. Є стійким до низьких температур і головне, до посухи. Саме тому підходить для південних областей.

Основними виробниками цієї культури на сьогодні є Індія та Китай. Подорожник використовують у продовольчих, кормових та лікарських цілях.

Вирощувати лікарські рослини на порядок дешевше, ніж вирощувати пшеницю, жито або ріпак. Тому що з тієї ж самої площі можна отримати більший прибуток. Наприклад, в середньому один кілограм висушених лікарських рослин буде коштувати $3, а пшениці – всього 25 центів. Плантації подорожника можна використовувати від 3 до 5 років.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: