ВАЖЛИВО

Виробників насіння просять допомогти одеським фермерам

27.10.2020 13:14
87a1f2ea-38b1-4b60-812e-b9c194457f74


Всеукраїнський Конгрес Фермерів і Насіннєва Асоціація України звернулись до компаній-виробників насіння щодо надання допомоги для посівної фермерам півдня Одещини. Про це повідомляє пресслужба Всеукраїнського Конгресу Фермерів, пише agronews.ua.

Голова ВКФ Іван Слободяник наголошує, що все ще триває збір допомоги для фермерів Бесарабії, які страждають через дворічну посуху:

«У фермерів немає грошей засіятись, вони повністю в кредитах, податки і внески за паї платити немає з чого».
 
Насіннєва Асоціація України швидко відгукнулась, – запевняє Сюзана Григоренко, виконавчий директор Асоціації:

«Ми всі розуміємо, що ми – учасники однієї галузі і ми зацікавлені в тому, щоб наш товаровиробник був конкурентноспроможним , йому потрібно допомогти в нелегких умовах, щоб далі він був самостійним».

Нагадаємо, Насіннєва Асоціація України долучається до Агро-Продовольчої Ради. Насіннєва Асоціація – це 32 компанії-лідери своєї галузі, передові учасники не лише українського ринку, а й міжнародного. Це компанії, які на сьогодні формують бачення і те, як розвивається ринок насіння в Україні.

Організації сподіваються, що насіннєві компанії у межах своїх можливостей допоможуть агро-підприємствам Одещини.

ВКФ вже відправив на південь Одещини 125 тонн насіннєвого матеріалу. Це допомога, яку зібрали своїми силами учасники Конгресу. За даними Одеської ОДА, тільки поточного року втрати місцевих фермерів складають 6,5 млрд. грн.


Всеукраїнський Конгрес Фермерів продовжує збір допомоги фермерам Одещини. Хто хоче підтримати – на сайті ВКФ  є номер телефону, за яким можна дізнатись всю необхідну інформацію і, за потреби, зв’язатися з агропідприємствами, які потребують допомоги. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: