НОВИНИ

Волинську птахофабрику можуть закрити через спалах COVID-19

11.06.2020 13:32
https://agronews.ua/

Станом на 10 червня на Володимир-Волинській птахофабриці діагноз “коронавірус” лабораторно підтвердили у 48 людей. Якщо кількість недужих зросте роботу фабрики можуть призупинити. Про це повідомляє Суспільне, пише  agronews.ua.

“На птахофабриці найпотужніший спалах”, – каже заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук.

Він додав, що на фабриці працюють майже 1 300 людей. Станом на 9 червня на підприємстві було зафіксовано 21 випадок COVID-19. Більшість недужих працюють у цеху напівфабрикатів.

“Багато людей з міста там працюють. Вчора ми звернулися до заступниці голови ОДА Щербак Тетяни щодо прийняття мір до цього підприємства. Нам пообіцяли в позаплановому режимі зробити всі ПЛР дослідження саме по нашому місту, щоб оперативно відпрацювати всіх контактних осіб, щоб вони були на самоізоляції”, – зазначив Матвійчук.

Зі слів головної санітарної лікарки області, нині на підприємстві тривають протиепідемічні заходи.

“Якщо далі інфекція буде поширюватися, то будуть прийматися рішення і про зупинення діяльності цих підприємств”, – каже Наталія Янко.

Вона наголосила, що спалахи коронавірусу нині фіксують і на інших підприємствах, зокрема у місті Ковель та обласному центрі.

Під час брифінгу заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак сказала, що на фабриці нині хворіють 53 працівника.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: