ВАЖЛИВО

Власники паїв вимагають у Зеленського відміни мораторію на продаж землі

24.10.2019 18:56
zemla-19633

Власники паїв під вікнами офісу Президента вимагають відміни мораторію на продаж землі. Учасники акції стверджують, що їх не влаштовують ті доходи, які вони отримують від оренди паїв та що хотіли б розпоряджатися своїми землями вільно та покращувати добробут власних родин. Про це у коментарі AgroPolit.com розповів один з організаторів акції Ігор Щедрин.

«Володимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі провести в Україні економічні реформи. І чи не найважливішою з них є право українців купувати і продавати землю. Бо від цього залежить, як буде розвиватися економіка не тільки села, а й всієї країни вцілому. Ми хочемо, щоб кожен українець мав не фіктивне право бути тимчасовим орендарем на своїй землі, а мав право власності на свою землю», – сказав Ігор Щедрин.

Громадський активіст Юрій Богданов пояснює – обіцяні президентом земельні реформи можуть зашкодити провести політичні сили в парламенті, які активно подають та лобіюють законопроекти проти відміни мораторію, а також великі землевласники, які не хочуть втрачати своїх пайовиків.

« Земельними питаннями в Україні займається дуже обмежене коло людей – аграрні барони та олігархи. Вони користуються тим, що можуть будувати всілякі схеми і мають підтримку в парламенті. Однак попри те, що активне суспільство вимагає змін, їх дивацько-радянські ідеї не повинні допомогти їм завадити запровадженню ліберальних реформ в Україні», – сказав Юрій Богданов.

Серед присутніх на акції – пайовики, які вже підготували документи для продажу паїв та які хотіли б зробити це у вкрай короткі терміни. Вони принесли стоси своїх паперів під офіс Президента.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: