НОВИНИ

Вітчизняні аграрії збільшують використання дронів

12.12.2019 07:00
43

Дрони є інструментами, які в обов’язковому порядку присутні в асортименті інструментарію українських фермерів і якщо в минулому році тільки кожен десятий аграрій використовував дрони, то в цьому році кількість збільшується. Про це розповів співзасновник компанії DroneUA Валерій Яковенко, передає AgroPortal.ua.

«Не дивлячись на величезний асортимент дронів для використання в сільгоспвиробництві, а їх в лінійці компанії DroneUA близько 50, у агровиробників користуються популярністю близько 10 пристроїв, які представляють різний модельний ряд. Це частково дрони мультироторного типу і кілька пристроїв літакового типу, які призначені для різних завдань», — зазначає Валерій Яковенко.

За його словами, в цьому році вперше можна віднести до 10 кращих рішень для аграрних підприємств і дрон-обприскувач від торгової марки DJI — Agras T16.

«В кінці 2019 року року цей дрон став доступний для ринку України і ми відразу отримали велику кількість запитів на нього. Уже зараз розуміємо, що дрон-обприскувач потрібен сільськогосподарським підприємствам і його вже економічно доцільно використовувати з огляду на вартістю володіння цією технологією», — розповідає Валерій Яковенко.

Як розповів Валерій Яквенко, в загальній структурі продажів дронів сільськогосподарський ринок займає 20−25% цей відсоток скоротився через те, що інші галузі відчули ефект від впровадження дронів і також починають активно їх використовувати.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: