НОВИНИ

Väderstad продовжує інвестувати у виробництво оригінальних запчастин

24.06.2020 11:02
31cc40fe-47d2-4d27-8218-ad09e7c51135

Підрозділ Väderstad Components, що входить до групи компаній Väderstad Group, що займається виробництвом оригінальних запасних та зношуваних деталей для сільськогосподарської техніки Väderstad. Наразі компанія Vӓderstad спрямувала свої основні інвестиції у виробництво деталей та запчастин, включаючи капіталовкладення у нову виробничу лінію. Враховуючи зростаючий попит на оригінальні деталі прийнято рішення розширити виробничі потужності заводу Vӓderstad Components ще на 2000 м2.

Підрозділ Väderstad Components, що є дочірньою компанією та входить до Väderstad Group займається виробництвом оригінальних запасних та зношуваних деталей для сільськогосподарської техніки Väderstad.

Процес виробництва на заводі Väderstad Components повністю автоматизований за допомогою високотехнологічних засобів та високорозвиненої робототехніки. Компанія Väderstad Components має понад п’ятдесят співробітників, що працюють над виготовленням якісних та міцних деталей для техніки. Тому значні інвестиції спрямовані на збільшення цих потужностей, безпеки та якості виробництва.

«Ми розширюємо завод ще на 2000 м2, щоб об’єднати виробничі підрозділи та збудувати приміщення для очікуваного розширення. Інвестиції у виробництво мають дуже позитивний вплив як для нас і для компанії Vӓderstad та наших клієнтів. Розширення допоможе нам покращити умови праці, продуктивність роботи виробництва та збільшення обсягів вироблених деталей», – каже Ден Сомлін, керуючий директор підрозділу Väderstad Components.

Офіційне відкриття весною 2021
Початок робіт із розширення виробництва почнеться осінню 2020 і новий виробничий цех буде повністю готовий весною 2021. «Нова виробнича лінія дає більше можливостей для розвитку та вдосконалення виробництва нашої запчастин до нашої техніки, що врешті-решт призведе до посилення потреби у підборі нових кваліфікованих кадрів», – каже Ден.

«Разом з новою виробничою лінією, яка вже існує, це створює можливості для розвитку та вдосконалення, що врешті-решт призведе до посилення потреби в навичках та підборі нових кадрів», – каже Ден.

Про Väderstad

Väderstad Components AB входить до групи Väderstad і є провідним виробником загартованих зношуваних деталей для сільськогосподарської техніки. Компанія Väderstad забезпечує сучасне сільське господарство інноваційною та високоефективною сільськогосподарською технікою та методами землеробства. Спрощуючи роботу та покращуючи успіх аграріїв компанія прагне бути провідним світовим партнером із постачання високотехнологічної та інноваційних технологій для ведення сільського господарства. Група компаній Väderstad є сімейною, а головний офіс знаходиться у місті Ведерстад, Швеція. Бренд преум‒класу Väderstad представлений у 40 країнах та на всіх континентах. У 2019 році у Väderstad штат налічував 1500 співробітників та оборот у 3,35 млрд шведських крон.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: