НОВИНИ

В Україну починають імпортувати сигарети з країн ЄС

29.04.2022 13:00
234567543-9220883b941c0ac64fd770158dade0d8

Війна в Україні призвела до суттєвих перебоїв у виробництві тютюнових виробів, що вплинуло на безперервність їх постачання. Про це повідомляє ТСН, пише agronews.ua.

Члени асоціації «Укртютюн» були вимушені частково або повністю обмежити випуск продукції на українських фабриках. Український ринок, потреби якого раніше покривалися за рахунок внутрішнього виробництва, наразі став залежним від імпорту.

Щоб задовольнити споживчий попит та забезпечити надходження до держбюджету від акцизних зборів, Верховна Рада тимчасово, до закінчення воєнного стану, дозволила імпорт та продаж сигарет з фільтром та ТВЕНів з маркуванням держав-членів ЄС (включаючи мову написів на пачці). Відповідна постанова набула чинності 15 березня.

Такі тютюнові вироби позначаються українськими марками акцизного податку та містять інформацію про максимальну роздрібну ціну і дату виробництва. Крім того, на період дії воєнного та надзвичайного стану дозволяється використовувати акцизні марки, призначені для ТВЕН, також і для сигарет з фільтром.

Обіг імпортованих виробів з маркуванням держав-членів ЄС можливий не довше трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану.

З актуальним переліком торгових марок, які імпортуються в Україну, можна ознайомитись, переглянувши інформацію про максимальні роздрібні ціни виробників та імпортерів підакцизних товарів на офіційному веб-сайті ДПС України: https://tax.gov.ua/cigars.

Читайте також: В Україні різко впали ціни на суницю садову.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: