НОВИНИ

В Україні суттєво подорожчав сир та ковбаса

23.09.2022 09:11
krasivaya_narezka_kolbasi_i_sira-176496

В Україні продовжують стрімко зростати ціни на продукти. Цього разу громадяни помітили небувале подорожчання сиру та ковбаси. Про це повідомляє znaj.ua, пише agronews.ua.

У великих супермаркетах щодня з початку осені почали зростати ціни на ці продукти, які мають попит у магазинах.

Наприклад, сир від торгової марки Звени Гора голландський 45% зріс з 351,34 гривень до 357,93 гривень за один кілограм. А ось подорожчання торгової марки Комо виявилося суттєвішим – з 299,62 гривень за кілограм до 314 гривень за кілограм.

Незначно дорожчою стала продукція фірми Алан, і зокрема про копчену ковбасу. У вересні було помічено зростання на чотири гривні, і наразі середня вартість продукту в українських супермаркетах становить 547,25 гривень за кілограм.

Ціни на ковбасу, фото: Мінфін
Ціни на ковбасу, фото: Мінфін

Кілограм вареної ковбаси марки Алан навпаки став дешевшим відразу за п’ять гривень – 240 гривень та 72 копійки. Сподіваємося, що ця тенденція продовжиться найближчим часом і вартість даного продукту стабілізується, не кажучи вже про вихід на довоєнний рівень.

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майнаЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: