НОВИНИ

В Україні створюють Координаційну раду з питань логістики в сільському господарстві

12.04.2022 14:00
agro5947.78777656273-696x461

Для розв’язання проблемних питань у сфері розвитку транзитного потенціалу і логістики в Україні створюється спеціалізована Координаційна рада під головуванням міністра аграрної політики та продовольства. Відповідна постанова Кабінету Міністрів України №427 «Про утворення Координаційної ради з питань логістики в сільському господарстві» опублікована на урядовому порталі. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

Рада сприятиме координації між міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, місцевих адміністрацій у сфері розвитку транзитного потенціалу і логістики.

Серед основних завдань Ради також зазначені: підготовка пропозицій та рекомендацій щодо формування та реалізації державної політики у сфері транспорту, дорожнього господарства, розвитку транзитного потенціалу і логістики; вдосконалення логістики перевезень; підвищення ефективності процедур здійснення державного контролю під час переміщення товарів і транспортних засобів через державний кордон; скорочення витрат на міжнародні та внутрішні перевезення товарів; зменшення часу на транспортування товарів тощо.

Читайте також: Стало відомо, кого шукають роботодавці під час війни.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: