НОВИНИ

В Україні спростять набуття прав на землю с/г призначення

23.03.2022 08:00
kaver_zemlya

На засідання аграрного комітету Верховної Ради України депутати розглянули проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», який, зокрема, передбачає спрощення механізму набуття прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Про це повідомив народний депутат Дмитро Костюк, пише agronews.ua.

«Реалізація проєкту Закону спростить механізм набуття прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, дозволить оперативно надати для цілей товарного сільськогосподарського виробництва близько 20 тис. га земель комунальної власності, які були підготовлені для передачі в оренду на земельних торгах, а також створити правові передумови для ведення у 2022 р. інтенсивного сільськогосподарського виробництва на 300-400 тис. га земель державної власності, які у даний час перебувають у постійному користуванні державних підприємств Мінагрополітики, НААН України, закладів освіти тощо. Це дозволить забезпечити одержання у 2022 році на цих землях урожаю близько 1,4 млн тонн зернових культур», — ідеться у повідомленні.

Він додав, що в умовах воєнного стану продовольча безпека держави набуває критичного значення, що вимагає якнайповнішого та невідкладного використання у 2022 році усіх доступних сільськогосподарських угідь для проведення посівної кампанії та забезпечення інтенсивного сільськогосподарського виробництва.

Читайте також: Стало відомо, чи загрожує Україні дефіцит цукру.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: