НОВИНИ

В Україні спрощено процедуру купівлі дров у лісівників

04.08.2022 18:11
drova

Наразі Україна проходить квест з підготовки до опалювального сезону. Зважаючи на відмову держави від російських енергоносіїв, суттєво зростає попит на дрова. Цього року – майже вдвічі, зауважив Сергій Власенко, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, пише agronews.ua.

За попередніми заявками населення та місцевої влади, до опалювального сезону лісгоспи Державне агентство лісових ресурсів України мають заготовити 7,5 млн кубів дров. Найбільшим замовником дров традиційно залишається населення, зазначив Власенко.

“Щоб покрити потреби держави у дровах, лісгоспи вже сьогодні готові збільшувати об’єми заготівлі за рахунок невикористаного за попередні роки обсягу лісосіки та заходів по догляду за лісом.Крім того, цього року спростили процедуру купівлі дров у лісівників”, — розповів поадовець.

Алгоритм дій такий:

  • Звернутися у лісництво за місцем проживання;
  • Замовити потрібний об’єм дров;
  • Оплатити онлайн або через термінал у лісництві;
  • У деяких лісгоспах є можливість організувати доставку дров.

Ціни варіюються залежно від регіону – від 684 грн на Харківщині до 1205 грн за куб дров на Львівщині.

Дізнатися їх точну вартість можна на сайтах та сторінках у соцмережах лісгоспів.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: