ВАЖЛИВО

В Україні розпочались перевірки аграріїв щодо сплати податків

30.05.2021 11:16
produtorCampo_large

В Україні стартувала операція «Урожай-2021», яка має на меті проведення комплексів профілактичних і контрольно-перевіркових заходів щодо повноти нарахування та сплати податків сільгоспвиробниками. Повідомляє пресслужба Київської ОДА пише  agronews.ua.

«Теми оподаткування сільгоспвиробників і регулювання земельних відносин є дуже важливими. І наше спільне завдання з територіальними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування — долучитись до налагодження цього процесу та створити в кожному районі спеціальні робочі групи. По-перше, це необхідно задля детінізації аграрного сектора нашого регіону. По-друге, це сприятиме додатковим надходженням до бюджетів усіх рівнів. По-третє, завдяки сплаченим податкам ми зможемо більш ефективно та швидко вирішувати питання соціального характеру», — зазначив заступника очільника Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.

Як він зазначив, цього року одноосібники, які мають понад 2 га землі на Київщині, подали 2,5 тис. декларацій. Загалом вони сплатили близько 2 млн грн податку на доходи фізичних осіб-підприємців і 200 тис. грн військового збору.

Також зауважується, що роботу з аграріями області щодо ведення сільського господарства в прозорих економічних умовах продовжать. Над цим працюватимуть робочі групи в кожному районі.

До їх складу ввійдуть фахівці як податкової служби, так і територіальних органів Держпродспоживслужби, Держгеокадастру, правоохоронних органів та інших органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Нагадаємо, В Україні ФОПам четвертої групи піднімуть єдиний податок.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: