НОВИНИ

В Україні примусово відчужуватимуть прикордонні землі

22.08.2021 11:45
611e573b02e8bd134f52365c

Президент України Володимир Зеленський підписав 18 серпня указ № 367/2021, яким вводиться в дію рішення РНБО від 30 липня «Про окремі питання реалізації державної політики у сфері захисту державного кордону». Про це повідомляється на офіційному сайті РНБО, пише agronews.ua.

Згідно із рішенням Ради національної безпеки та оборони, Кабмін спільно з органами місцевого самоврядування впродовж шести місяців спільно з органами місцевого самоврядування мають забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок шириною 30-50 метрів уздовж лінії державного кордону на суші, по берегу української частини прикордонної річки, озера або іншої водойми, із визначенням власників і користувачів земельних ділянок, кадастрових номерів (за наявності), цільового призначення та форми власності.

Уряд та органи місцевого самоврядування мають організувати роботи щодо припинення права постійного користування земельними ділянками або їх частинами природно- заповідного та іншого природоохоронного призначення, земель історико- культурного призначення, а також вжиття заходів щодо їх відчуження в землекористувачів усіх форм власності з метою подальшої передачі ділянок Держприкордонслужбі.

Передбачається, що землі будуть викупати або вживати заходів щодо примусового відчуження.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: