АНАЛІТИКА

В Україні прогнозують суттєве подорожчання свинини: причини

29.08.2022 07:55
svininf-vred

Якщо війна триватиме, свинина тільки дорожчатиме. Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів директор ТОВ «Ланагропрод» Олексій Соболєв, передає agrotimes.ua, пише agronews.ua.

«М’ясокомбінатам дуже важко знайти свинину, а замовлень на м’ясо багато. Тож свинарі будуть із прибутком», – пояснив він.

Ціна на свинину зросла, бо на неї збільшився попит.

«З кількох причин: насамперед закрилися кордони, тож уже з Польщі контрабандну продукцію не завезеш. Плюс відпало багато свинокомплексів з окупованих територій», – зазначив Олексій Соболєв.

Водночас зменшилися надходження з підприємств Дніпропетровської, Харківської областей: представники м’ясокомбінатів туди не хочуть їхати – бояться обстрілів.

«Тож на ринку є певний дефіцит свинини, відповідно є й дефіцит поросят, – резюмував директор підприємства. – Відтак поросята зросли в ціні. Тому не вважаю, що хтось наважиться з нуля почати відгодівельний бізнес. А чи буде галузь розвиватися… Будуватися, мабуть, небагато хто ризикне – навіть у Центральній Україні, хіба що на заході».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: