НОВИНИ

В Україні почали продавати сік з коноплею

03.05.2022 18:00
x_zeZEoDKDhMCc6nvAqTYQY-1aopyZxg

Олія конопель є достатньо корисною, так само має багато поживних властивостей водорость спіруліна. Український виробник соків прямого віджиму Фермерське господарство “Коник” (Закарпатська область) об’єднав їхні корисні елементи з яблуком і випустив новий продукт – яблучний сік “Канабіс-спіруліна”. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

“Коли ми створюємо нові смаки соків – завжди надихаємося ягодами та фруктами, які ростуть на Закарпатті, у власних садах. Але цього разу все було по-іншому. Серед трендів харчування натрапили на новинки, які здобувають популярність шаленими темпами – екстракти канабісу та блакитної спіруліни. А це означає, що на вас чекає абсолютно новий смак, аналогів якому немає в Україні”, – зазначають в компанії.

Фермерське господарство “Коник” вирощує фрукти на 120 гектарах землі в селі Сторожниця. З цих плодів виготовляють соки прямого віджиму без додавання води і цукру.

Цікавим є процес створення смаків крафтових соків прямого віджиму. Наприклад для регуляції смаку соку з яблук поєднують кислі та солодкі сорти фруктів.

“Є більш солодкі і більш кислі сорти яблук, але, як показує практика, люди сприймають їх з однаковим задоволенням. Ми міксуємо різні сорти яблук між собою, щоб все було збалансоване, наприклад, солодкий Голден з кислим Гренні Сміт та Фуджі із Симиренка”, – говорить Василь Майданський, керівник господарства “Пріма”. Підприємство базується у в селі Недобоївці (Чернівецька область). Компанія виготовляє соки під торговельною маркою “Пан Сік”.

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансування.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: