НОВИНИ

В Україні модернізують одну з найбільших селекційно-дослідних станцій

25.07.2021 15:09
1296f2deed3056e3ddf0bd6da63579cf_M


На одній з основних та найбільших селекційно-дослідних станцій ДСВ в Тюле, неподалік Лібштадта, на Заході Німеччини розпочинається проект розширення та модернізації. Про це повідомляє пресслужба компанії ДСВ-Україна, пише  agronews.ua.

Зазначається, що станція в Тюле, що була побудована в 1974 році, є важливою частиною науково-дослідної та селекційної роботи ДСВ. За останні 6 років тут побудовані багатофункціональні зал та оранжерея (на фото літера Е). Будівництво нової теплиці на станції (на фото літера F) буде продовженням інвестицій в селекцію.

Розпочати планується в грудні цього року і завершити будівництво за рік.

Об’єм загальних інвестицій в модернізацію буде складати 3,15 млн євро.

«Нова теплиця, що матиме площу 705 м², буде побудована за новітніми стандартами та відповідатиме сучасним вимогам селекції. Вона буде оснащена світлодіодним освітленням, системою автоматичного настільного зрошення та клімат-контролем. Це надасть можливість збільшити кількість циклів випробувань та експлуатувати теплицю безперервно на протязі всього року», – зауважили у компанії.

Цілорічний цикл використання теплиці стане можливим завдяки системі охолодженню влітку, що було не можливим в теплицях старого зразка, які були побудовані ДСВ в 1974 та 1992 роках (на фото літери А і В).

Крім того система інноваційного світлодіодного освітлення також допоможе значно знизити енергоспоживання. Тому деякі сучасні методи селекції вперше зможуть застосовуватись цілий рік, чого не можна було досягнути раніше. Новітні ізоляційні та гігієнічні умови значно покращують управління якістю в різних селекційних програмах.

«Таким чином ми можемо гарантувати дотримання високих вимог поводження з селекційним матеріалом і наші сорти можуть бути виведені швидше. Отже, ми тримаємо курс на покращення якості, щоб продовжувати надавати нашим клієнтам ефективні та інноваційні сорти і гібриди», – підкреслили у компанії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: