НОВИНИ

В українських портах зростають ціни на кукурудзу

22.12.2020 09:32
kukurudza

Тенденція зниження цін на кукурудзу в портах України на початку поточного тижня змінилася підвищувальний трендом. Про це повідомляє ІА «АПК-Інформ», пише agronews.ua.

«Підтримку цінам надали стримування продажів аграріями на внутрішньому ринку, а також попереднє подорожчання зернової на базисі FOB слідом за СВОТ і Euronext, деяке зміцнення котирувань нафти і побоювання щодо виробництва даної культури в Бразилії і Аргентині. Однак це нівелювалося офіційним завершенням збору кукурудзи в Україні (на 14-грудня зібрано 29,8 млн тонн з площі 5,3 млн га при середній врожайності 55,7 ц / га), зниженням попиту з боку основних імпортерів (особливо з боку ЄС), а також підвищенням Єврокомісією оцінки виробництва кукурудзи в ЄС і зниженням прогнозу імпорту зернової до 19 млн тонн (-2 млн т) », – прокоментувала ситуацію керівник відділу локальних ринків ІА« АПК-Інформ »Анна Танская.

Так, за станом на 21 грудня 2020 року багато трейдерів підвищили ціни попиту на кукурудзу на 50-100 грн / т і в основному озвучують їх в межах 7100-7300 грн / т СРТ-порт.

Ціни попиту в доларовому еквіваленті зросли на 2-5 USD / т – до 214-218 USD / т СРТ-порт і лише в деяких випадках продовжують фіксуватися на рівні 212 USD / т СРТ-порт.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: