НОВИНИ

В Україні зросте конкуренція на внутрішньому ринку органічної продукції

21.12.2019 18:26
DKtpg57XoAAH72B

В Україні, завдяки введенню нового закону про органічне виробництво, кількість виробників почне збільшуватися,внаслідок чого зросте здорова конкуренція на внутрішньому ринку органічної продукції. Про це пише «АПК-Інформ».

«Хочу відзначити, що на сьогодні ціна на органічну продукцію трохи зависока, але очікуємо, що тепер після введення закону кількість виробників почне збільшуватися. Наслідком цього стане зростання здорової конкуренції на внутрішньому ринку. Хоча, якщо враховувати витрати на органічне виробництво через велику кількість встановлених вимог, то не можна говорити, що ця продукція стане дешевше, ніж традиційна, ціна все одно залишиться трохи вище. Але однозначно розшириться обсяг і асортимент продукції», — розповідає Валентина Заєць, заступник начальника відділу політики якості Мінекономіки.

Варто зазначити, що виробники, які в даний час здійснюють виробництво органічної продукції відповідно до стандартів, еквівалентним законодавства ЄС, не відчують суттєвих змін в правилах органічного виробництва після впровадження всіх підзаконних актів органічного законодавства в Україні, адже прийнятий закон і нормативно-правові акти, які вже затверджені або будуть затверджені незабаром, розроблені з урахуванням законодавства ЄС в цій сфері, зокрема Регламентів 834, 889 і 1235.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: