НОВИНИ

В Україні пропонують реформувати діяльність держлісгоспів

14.10.2020 12:02
prev-33886-885488

В Україні працівники держлісгоспів та експерти обговорюють нагальне та складне питання реформування лісової галузі. Над ним вже не один рік працюють та дискутують в колах науковців і практиків та з тривогою чекають в колективах лісгоспів. Від того, як саме буде вирішено реформувати галузь, залежить майбутнє українських лісів. Про це повідомляє sumylis, пише agronews.ua.

Днями про це говорили і у Сумському лісгоспі. Презентував суть запропонованих нововведень голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

В першу чергу обговорили особливості оподаткування лісогосподарських підприємств. Адже від цього залежить можливість матеріального забезпечення на виробництві та рівень заробітної плати працівників.

Важливий аспект реформування – зміна структури управління, яка полягає у розділенні дозвільних, виробничих та контролюючих функцій.

Працівників хвилювало питання широкого залучення приватних підприємців до лісогосподарських робіт: чи не призведе це до скорочення робочих місць на державних підприємствах, втрати стажу та соціального забезпечення.

Адже в сільській місцевості лісогосподарські підприємства забезпечують робочі місця, підтримують інфраструктуру.

Нагадаємо, в Україні зросла площа промислових вишневих садів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: