ГОЛОВНЕ

В Україні продовжує дешевшати морква

23.01.2019 12:27

В Україні торговельна активність в сегменті моркви знижується вже другий тиждень поспіль, що має негативний вплив на ціни. Про це повідомляють аналітики проекту  EastFruit.

За інформацією щоденного моніторингу проекту, тільки з початку поточного тижня морква на українському ринку подешевшала в середньому на 12%. Сьогодні виробники пропонують цю продукцію по 6-7 грн / кг ($ 0,22-0,25 за кг) в залежності від якості і обсягу партії. При цьому варто відзначити, що йти на такі цінові коригування виробники змушені навіть в умовах обмеженої пропозиції якісної моркви на ринку.

За словами виробників, тиск на ціни надає досить стриманий попит на цю продукцію. Оптові компанії та роздрібні мережі готові закуповувати зазначені коренеплоди тільки невеликими партіями, пояснюючи своє рішення вкрай низькими темпами реалізації в роздрібній торгівлі.

В умовах, що склалися ряд фермерів вже заявили про своє рішення призупинити продаж моркви. Варто підкреслити, що в даному випадку мова йде перш за все про власників продукції високої якості. Відновити продажу вони планують тільки тоді, як ситуація на ринку покращиться. При цьому, збут за поточними цінами вони вважають недоцільним, незважаючи на те, що вони на даний момент в середньому на 33% вище торішніх.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: