НОВИНИ

В Україні подорожчали імпортні огірки

25.11.2019 07:00
36e8b06bf6f4d24_1000x600

Туреччина в даний момент виступає фактично єдиним постачальником огірка на український ринок. На поточному тижні ціни на імпортні огірки в Україні знову продовжували підвищуватися, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Незважаючи на те, що поставки цієї продукції з Туреччини продовжують збільшуватися, за оцінками учасників ринку, пропозиція тепличного огірка, як і раніше, залишається досить обмеженою, що в умовах стабільного попиту, сприяло подальшому подорожчанню імпортної продукції.

Так, на сьогоднішній день оптові партії огірків турецького виробництва надходять у продаж за ціною 35-43 грн/кг($1,45-1,78/кг), що в середньому на 19% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. При цьому активні закупівлі на даний момент в основному ведуть роздрібні мережі, у той час як попит з боку невеликих компаній залишається мінімальним.

Такий ціновий тренд трейдери пов’язують насамперед з подорожчанням тепличного огірка в Туреччині, яка на даний момент виступає фактично єдиним постачальником цієї продукції на український ринок. Також, варто відзначити, що більшість українських комбінатів вже завершили реалізацію тепличного огірка попереднього обороту.

В результаті, на сьогоднішній день ціни на імпортний огірок в Україні вже в середньому на 15% вище, ніж за аналогічний минулорічний період. У той же час гравці ринку не виключають, що вже найближчим часом на ринку може істотно збільшиться пропозиція імпортної продукції, що кілька сповільнить цінове зростання в даному сегменті.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: