НОВИНИ

В Україні побудують найбільшу зернову баржу

06.04.2020 15:32
https://agronews.ua/

Ізмаїльське підприємство «Дунайсудносервіс» і «Дунайсудоремонт» почали будувати найбільшу несамохідну баржу в Україні. Проект D-6000 виконують для «Світловодського річкового терміналу» холдинг «АгроВіста». Про це повідомила пресслужба Української Зернової Асоціації, пише agronews.ua.

«У січні 2020 року підписали контракт і приступили до реалізації унікального проекту – будівництва найбільшої несамохідної баржі в своїй історії: її вантажопідйомність становить 6000 т, подібних барж в Україні раніше не будували», – зазначили в холдингу «АгроВіста».

Максимальна довжина судна – 127,6 м, ширина – 16,30 м, осадка – 3,80 м. Надводний габарит порожнього судна – 6,70 м, водотоннажність в прісній воді 6000 т, в морській воді на осадку 3,80 м – 7418 т.

Баржа проекту D-6000 відноситься до типу «річка-море» і призначена для перевезення зернових вантажів. На судні буде два трюми загальним обсягом 8000 м3, що дозволить перевозити одночасно дві різні партії вантажу.

Баржу планують здати в експлуатацію «Світловодському річковому терміналу» у другій половині 2020 року.

«Будівництво нової баржі є продовженням реалізації стратегії холдингу «АгроВіста» з розвитку і управлінню власною логістикою, доставки вантажів по річках України в глибоководні порти, на рейдову перевалку, скорочуючи обсяги перевезення залізничним і автотранспортом, витрати на перевезення», – зазначив директор компаній «Гермес Трейдінг» Юрій Скічко.

«АгроВіста» 11 березня 2020 року розпочали навантаження першої партії зернових на «Світловодському річковому терміналі», зазначається у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: